Praca: Asystentka w Szkole Językowej – Warszawa

Praca: Asystentka w Szkole Językowej – Warszawa Smart Vision School poszukuje osoby na stanowisko asystentki w Sekretariacie szkoły jezykowej w Warszawie ( ul.Koszykowa 10 lok. 4 )

Smart Vision School specjalizuje się w organizowaniu kursów języka polskiego jako obcego zarówno w formie zajęć grupowych, jak i indywidualnych dla obcokrajowców.

Głównym celem Smart Vision School jest zapewnienie najwyższych standardów kursów językowych dla naszych klientów.

Na co dzień tworzymy przyjazną i otwartą atmosferę pracy. Niezwykły klimat do wszechstronnego rozwoju budujemy w oparciu o nasze podstawowe wartości: zaangażowanie, profesjonalizm, otwartość i entuzjazm.

Nasz zespół tworzą dynamiczni, aktywni i ambitni ludzie, dla których sukces Klienta jest drogą ich własnego sukcesu.

Asystentka w Szkole Językowej – Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW POLEGA NA:

– bezpośredniej, telefonicznej oraz mailowej obsłudze klienta, w tym prezentacji oferty, sprzedaży kursów i rozwiązywaniu bieżących problemów,

– punktualnym otwieraniu i zamykaniu biura zgodnie z harmonogramem

– koordynacji planu zajęć oraz ustalaniu terminów zajęć w tym przełożeń i odwołań, alokacji sal lekcyjnych,

– współpracy z dyrektorem, lektorami i innymi pracownikami Szkoły

– obsłudze programów MS Office i innych

– przygotowaniu i nadzorze nad dokumentacją i materiałami do kursów językowych,

– utrzymywaniu czystości w salach i pomieszczeniach Szkoły

– innych zadaniach i czynnościach administracyjno-biurowych i organizacyjnych.

Wymagamy:

zaangażowania i bardzo dobrych zdolności organizacyjnych

odpowiedzialności i umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji,

umiejętności współpracy z ludźmi,

doświadczenia w pracy z klientem,

bardzo dobrej znajomości Excela,

wysokiej kultury osobistej i pogodnej osobowości,

umiejętności interpersonalnych,

komunikatywności,

dobrej znajomości polskiego, angielskiego oraz rosyjskiego

doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole

Możliwości rozwoju

Szkolenia językowe

Warunki pracy:

Umowa zlecenie

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9:30-15:00

Praca w trybie stacjonarnym (będzie poprzedzona serią szkoleń) od 26.04.2021 r.

 lub wyślij swoje CV na adres: biuro@svschool.pl

    CV
    List motywacyjny

    Opinie o nas Google maps