Szkoła języka polskiego

O nas

Kim jesteśmy

SVschool Language Center jest jedną z największych szkół języka polskiego dla obcokrajowców w Polsce.

Szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców SVschool powstała z myślą o ludziach, którzy odnaleźli w sobie pasję do nauki języka polskiego. Nieważne, ile masz lat czy skąd jesteś – ważne, że chcesz uczyć się polskiego właśnie w SVschool. A my chcemy Ci w tym pomóc.

Nasze kursy przygotowaliśmy dla cudzoziemców przebywający czasowo lub na stałe w naszym kraju. Uczymy języka polskiego i wprowadzamy naszych uczniów w świat kultury i historii Polski. Od czasu powstania zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie i wypracowaliśmy nasz własny, autorski program nauczania.

Nasza innowacyjna sieć doświadczeń pedagogicznych i kompetencji edukacyjnych przynosi korzyści wszystkim naszym uczniom uczącym się języka.

Standard Polish courses, курсы польского языка в Польше, курсы польского языка в Варшаве, Стандартные курсы польского языка
Kursy weekendowe Standardowe, Weekend polish courses Semester, Курсы польского по выходным

Wśród naszych słuchaczy są zagraniczni studenci, którzy chcą poprawić swój język polski w procesie przygotowania do studiów lub przygotowania do egzaminu państwowego. Nasze elastyczne szkolenie wewnętrzne jest również popularnym wyborem dla firm i przedstawicieli dyplomatycznych.

Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele, którzy od lat z zaangażowaniem i pasją nauczają języka polskiego jako obcego.

Nasi lektorzy posiadają wykształcenie kierunkowe, a przede wszystkim poświadczone wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego cudzoziemców.

Centrum Językowe SVschool usytuowany w stolicy Polski – Warszawie, w dogodnej lokalizacji w samym sercu miasta.

Dlaczego My

Szkoła Językowa SVschool została laureatem prestiżowej nagrody “Oły Edukacji 2019” , “Oły Edukacji 2020”od  portalu Publicysty Orły Edukacji.

Orły Edukacji to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze placówki – liderzy branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Uczniów.

W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

Cieszymy się, że otrzymaliśmy takie wyróżnienie i chcielibyśmy podziękować naszemu zespołowi, naszym Klientom, Partnerom za przyczynienie się do dalszego sukcesu i rozwoju naszej szkoły!

«Inny język to inna wizja życia»
(Federico Fellini)


Jak uczymy

Корпоративные курсы польского языка

Od pierwszych lekcji uczymy wyłącznie po polsku. Zanurzamy Cię w języku, byś szybko przełamał barierę językową! Wszystkie kursy języka polskiego w SVschool prowadzone są metodą komunikacyjną, która jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod nauczania języka obcego dla osób, które szybko i skutecznie pragną nauczyć sie porozumiewania w języku obcym.

Dodatkowo, dzięki metodzie komunikacyjnej, uczeń nie tylko uczy się mówić, ale również rozumieć wypowiedzi rodzimych użytkowników języka, co dla wielu osób bywa bardzo trudną umiejętnością w początkowych fazach uczenia się. Lekcje języka polskiego skonstruowane są tak, aby w łatwy sposób przekazać wiedzę, niezbędną do formułowania poprawnych zdań w języku polskim. Podczas lekcji języka polskiego panuje przyjazny klimat, dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczniowie czuli się u nas jak w domu.

Dzięki temu nauka w SVschool jest szybka i efektywna!

NASI NAUCZYCIELE

są native speakerami języka polskiego i mają doświadczenie w pracy ze studentami z różnych krajów i kultur
posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe
posiadają kwalifikacje w zakresie metodologii i dydaktyki oraz doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego
regularnie odbywają dodatkowe szkolenia i są zawsze na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego

Sekretariat

IMG_20200320_1226511

Karina

ADMINISTRATOR BIURA

Nauczyciele

Klaudia

Klaudia

Lektor języka polskiego
cropped-graduation-cap-512.png

Alicja

Alicja
cropped-graduation-cap-512.png

Jelena

Jelena
cropped-graduation-cap-512.png

Krystyna

Lektor języka polskiego
Agnieszka-

Agnieszka

Lektor języka polskiego
Swiet

Swietłana

Lektor języka polskiego
cropped-graduation-cap-512.png

Lana

Lektor języka polskiego
natalia

Natalia

Lektor języka polskiego
monika

Monika

Lektor języka polskiego
cv-katarzyna-ostaszewska

Katarzyna

Lektor języka polskiego
hanna

Hanna

Lektor języka polskiego