admin-ajax

WYKWALI- FIKOWANA KADRA

logo-top-3

SZEROKI WYBÓR KURSÓW

logo-top-2

NAJNOWSZE METODY NAUCZANIA

Kursy języka polskiego

Dlaczego my

Witamy w SVschool Language Center –  jednej z największych szkół  języka polskiego jako obcego.

Kursy języka polskiego w Centrum Językowym SVschool przygotowane są specjalnie dla obcokrajowców. Uczymy naszych studentów języka polskiego, pomagamy przystosować się do życia w Polsce, a także przybliżamy kulturę i historię tego kraju. Od samego początku naszej działalności skupiamy się wyłącznie na nauczaniu języka polskiego jako obcego. Wykwalifikowani nauczyciele posiadają szeroką wiedzę w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego oraz zapewniają wszystkim uczestnikom kursu doskonałe i szybkie rezultaty.

Począwszy od pierwszych zajęć zachęcamy uczniów do posługiwania się językiem polskim – zarówno na lekcjach, jak i w różnych sytuacjach codziennych. Nasze kursy języka polskiego obejmują tematy niezbędne do codziennej komunikacji.

201905286853286038035272973

W nauczaniu kładziemy nacisk na rozwój umiejętności rozumienia języka polskiego ze słuchu oraz komunikowanie się w tym języku. Na wyższych poziomach zaawansowania nasi słuchacze rozwijają nabyte wcześniej umiejętności i jednocześnie poszerzają zasób słownictwa. Staramy się pomóc naszym studentom jak najszybciej pokonać barierę językową i kulturową oraz poczuć się swobodnie!

Nasi nauczyciele podzielą się z wami swoim doświadczeniem,  pomożemy wam postawić pierwsze kroki w opanowaniu języka polskiego oraz zrobimy wszystko, by pobyt w Polsce stał się dla was pożytecznym i niezapomnianym doświadczeniem!

Co oferujemy

Elastyczny grafik

* dzienne, wieczorowe, weekendowe grupy
* 5 rodzajów kursów
* 10 programów

Atrakcyjne ceny

* atrakcyjne ceny
* brak dodatkowych opłat

Nauka w ścisłym centrum

* 2 min. od metra Politechnika
* doskonała lokalizacja

Uzyskanie wizy

* bezpłatne konsultacje
* Zaświadczenie o rejestracji na kurs

Międzynarodowy zespół

* native speakers ze znajomością rosyjskiego/angielskiego

Dyplomy i Certyfikaty

* doświadczeni dyplomowani nauczyciele
* Zaświadczenie o ukończeniu kursu

NASZE PROGRAMY

individual courses

Kursy indywidualne

Dobór indywidualnego programu, dogodny czas oraz intensywność zajęć. Kursy dla dzieci, biznesowe, przygotowujące do egzaminu certyfikatowego, rozmowy na Kartę Polaka.
Group courses

Kursy grupowe

Szeroki wybór programów: kursy intensywne, półintensywne, standardowe, semestralne, roczne. Zajęcia w niedużych rosyjsko- lub anglojęzycznych grupach. Wygodny harmonogram zajęć.
Corporate courses

Kursy dla firm

Zajęcia o profilu biznesowym dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Lekcje odbywają się w siedzibie CJ SVschool lub w firmie klienta.

NOWI STUDENCI DOŁĄCZAJĄ DO NAS CO TYDZIEŃ

Zacznij uczyć się języka polskiego razem z nami.Aby sprawdzić swój poziom, przejdź test językowy

Od 5 października ZACZYNAJĄ SIĘ NOWE KURSY JĘZYKA POLSKIEGO

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

OPINIE O NAS

Co mówią ludzie o naszych kursach językowych

svschool

Catherine Murray

★★★★★ Google maps
Great language school! Excellent teachers - very professional and friendly. Great value for money too. The group classes are tailored and enjoyable. They make learning Polish fun and easy! I would highly recommend this school!!!

Salih Balcı

★★★★★ Google maps
I find the SVschool polish language centre a really nice place to develope my polish skills. The staff is really friendly and the teacher is really very helpful. After a couple of lessens I can finally start picking up some expressions that make it possible to go to a restaurant and be able to order what I need. At home o finally I'm able to have short conversations without having my partner making fun of my polish. Good place to learn polish!

Adarsh Vaishnav

★★★★★ Google maps
I was taught from very beginner level at the SVschool Polish Language Centre near Centrum tube station. The school sets a very high standard for teaching, with classes small enough to be highly personable. Our teacher Anna was patient, enthusiastic and very knowledgeable. She was able to give her full attention to each member of our class, and a lot can be achieved in a short space of time under those circumstances. I would highly recommend the SVschool Polish Language Centre to anyone looking to learn the basics, or to improve over time to a more conversational level. Dziekuje to all at the school for your time and patience. I will be back for the next level shortly!

Gunturu Satya

★★★★★ Google maps
Great place to learn Polish! Super convenient location! Tutor is amazing, very clear and very patient. Course is prepared really well to make sure the basics are well learnt. I really enjoyed the classes. I've learned so much in the first 3 months - going from zero knowledge to being able to have a basic conversation and use full sentences - given how hard the language is I'm super inpressed! Highly recommended for anyone wishing to learn Polish!
21231105_501414170192867_1002802971049505660_n

Oksana Yeromenko

★★★★★ Facebook
Spodobało mi się) Skonczyłam intensywny kurs, wiele dowiedziałam się nowego, dostałam certyfikat. Jestem zadowolona))) Już  poleciłam SVschool dwóm osobom))) Pani Eugenii specjalne podziękowania, jest super))
21730922_1255480544564009_9124163710004571809_n

Darya Kovalova

★★★★★ Google maps
Wspaniałe nauczyciele i menedżerowie! Bardzo miłi i czuli, profesjonaliści w swojej branży. Nie spodziewałam się, że po ukończeniu kursów będę modła komunikować się z  ludźmi po polsku, ale zacząłam mówić! zupełnie nieoczekiwanie dla siebie. Dziękuję bardzo;) I do tych, którzy wybierają szkołę językową - Polecam szkole SVschool!
muzhchina_biznesmen_ulybka_79833_2048x2048

Roman

biznesmen
Polecam tę szkołę! Nauka odbywa się sprawnie, zajęcia odbywają się bardzo skutecznie. Efekt był widoczny już po pierwszym tygodniu nauki. Bardzo dogodna lokalizacja - w centrum miasta. Plus zawsze można było skonsultować się w języku rosyjskim, co było dla mnie bardzo ważne.
430px-photo_antonio_diaz-del

Svetlana

doradca
Szkoła znajduje się w centrum miasta, wspaniałi nauczyciele i kierownictwo. Wielkie im za to dziękuję! Na zajęcia uczęszczałam z przyjemnością. Teraz mogę spokojnie wypowiadać się w języku polskim!
news_6327

Inna

agent nieruchomości
Doskonały poziom nauczania. Wszystko jest jasne i dostępne, a najważniejsze - skutecznie. Na pierwszej lekcji miałam problemy nawet z czytaniem, a teraz świetnie rozmawiam po-polsku, prowadzę negocjacje. Polecam!